O firmě

O firmě – pneucentrum.cz O firmě - Pneucentrum.cz

Pneucentrum

Jsme PNEUCENTRUM spol. s r.o. a poskytujeme komplexní služby v oblasti péče o pneumatiky všech typů vozidel. Zajišťujeme také celou řadu dalších úkonů jako příprava na STK a její realizace, údržba klimatizace nebo třeba výměna oleje. Naše servisní centra najdete v Plzni a Karlových Varech (Drahovice a Bohatice). V rámci služeb Mobilního servisu pracujeme i na parkovištích nebo místech odstávky. Partnerem, který nám dává zázemí a know how, je společnost Euromaster disponující jednou z největších evropských sítí pneuservisů.

Našimi zákazníky jsou majitelé osobních i nákladních vozidel, řidiči z povolání nebo správci vozových parků.

Více než 30 let se spolehlivě staráme o vozidla jednotlivců i velkých společností. Klienti opakovaně oceňují odbornost, poctivost a péči, základní hodnoty, které zapojujeme i do těch nejdrobnějších prací. Společně vytváříme prostor pro důvěru, klíčový prvek, o který se můžeme všichni opřít.

Máte-li jakékoliv dotazy spojené s fungováním společnosti nebo našimi službami, neváhejte se na nás obrátit. Rádi uděláme všechno pro to, abychom vám vyšli vstříc.

O firmě – pneucentrum.cz
O firmě – pneucentrum.cz
O firmě – pneucentrum.cz
O firmě – pneucentrum.cz
O firmě – pneucentrum.cz
O firmě – pneucentrum.cz

Jsme distributoři a prodejci pneumatik značek

distributor-01 distributor-02 distributor-03 distributor-04 distributor-05 distributor-06 distributor-07 distributor-08 distributor-09 distributor-10 distributor-11 distributor-12 distributor-13 distributor-14 distributor-15 distributor-16