Služby osobní

Služby osobní – pneucentrum.cz Služby osobní – pneucentrum.cz

O osobní vozidla se staráme profesionálně a v kvalitě poskytovaných služeb neděláme kompromisy. Všestranně pečujeme o pneumatiky a zajišťujeme provedení celé řady dalších úkonů od přípravy vozidla na STK a její realizace až po výměnu motorového oleje. Stačí si vybrat a na pár kliknutí objednat nebo zavolat.

Při každé návštěvě našeho Pneucentra provádíme komplexní prohlídku vozidla zdarma (Master Kontrola). Pro váš maximální klid a pohodlí je také připravena speciální služba Master Jistota (asistenční služba po celé Evropě a záruka na pneumatiky).

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv potřebami, dotazy nebo pochybnostmi. Rádi všechno probereme a společně najdeme ideální řešení vaší situace.

Autoservis

Realizace STK

Vaše vozidlo spolehlivě a odborně připravíme na technickou kontrolu (STK). Poté vás rádi zastoupíme na prohlídce samotné a vyřídíme vše potřebné. Nechte starosti s touto povinností na nás.

Tlumiče

Provedeme pečlivou kontrolu a servis tlumičů, jejichž stav má zásadní vliv na bezpečnost jízdy i opotřebení pneumatik. Vsaďte na pravidelnou údržbu, není to luxus, ale nutnost!

Autobaterie

Zkontrolujeme stav nabití a ujistíme se, že dobře funguje alternátor vozidla. Baterii vyměníme a potom provedeme kontrolu nabití. Buďte si jistí, že nastartujete vozidlo, kdykoliv potřebujete!

Klimatizace

Správné fungování klimatizačního systému vyžaduje pravidelnou údržbu. Zkontrolujeme těsnost, doplníme chladivo, provedeme dezinfekci a v případě potřeby vyměníme kabinový filtr.

Výměna oleje

Bezplatná kontrola hladiny oleje je pro nás samozřejmostí. Odborně vybereme nejvhodnější produkt a výměnu zaznamenáme do řídicí jednotky vozidla. Chraňte motor a prodlužte mu životnost!

Brzdy

Bezchybné fungování brzd je naprostý základ bezpečné jízdy. Zajišťujeme kontrolu, servis i výměnu jednotlivých součástí brzdového systému. Dbejte na pravidelnou péči a zastavujte spolehlivě!

Master kontrola

Odborně a pečlivě zkontrolujeme vaše vozidlo od pneumatik až po hladinu motorového oleje. Pomůžeme tak odhalit závady a předejít nepříjemným a nebezpečným situacím.

Tažná zařízení

Provedeme montáž a servis jakéhokoliv typu tažného zařízení. Postaráme se o mechanické součásti i elektroinstalaci. Svěřte nám svoje vozidlo a spolehněte se na odbornou práci!

Pneuservis

Master jistota

Zajistíme asistenční službu po celé Evropě a záruku na pneumatiky. Využijte výhodnou nabídku a nebudete muset sahat na rezervy – finanční, časové a ani ty povinné.

Přezutí pneumatik

Pneumatiky vozidla nejen přezujeme, ale i správně nahustíme a zajistíme další potřebné úkony. Spolehněte se na odbornost a pečlivost, které jsou základem naší každodenní práce.

TPMS

Postaráme se o zařízení TPMS, které reaguje na únik tlaku vzduchu z pneumatik. Včasným varováním zvyšuje bezpečnost posádky vozidla, snižuje provozní náklady a zlepšuje jízdní vlastnosti.

Geometrie vozu

Nastavíme úhly seřizovatelných částí, zavěsíme kola podle parametrů výrobce a zkontrolujeme dezén. Předcházejte zbytečnému opotřebení a vyšší spotřebě paliva, šetřete peníze i nervy!

Huštění pneumatik

Správný tlak huštění pneumatik není vždycky hračka. Provádíme odborné huštění dusíkem, a pomáháme tak předejít vyšším nákladům a hlavně rizikovým situacím. Myslete na bezpečí včas!

Vyvážení kol

Provedeme odborné vyvážení kol, pomocí kterého předejdete předčasnému opotřebení pneumatik a systému zavěšení kol. Svěřte se do našich rukou jednou ročně nebo po každých 15 000 km!

Oprava pneumatik

Odborně provedená oprava pneumatiky nebo duše zvyšuje jistotu a bezpečnost jízdy. Používáme pouze kvalitní opravné materiály, díky kterým zachováváme vlastnosti pneumatik.

Master hotel

Uložíme vaše zimní nebo letní pneumatiky tak, aby neztrácely své vlastnosti. V našem Master hotelu je navíc zkontrolujeme, dohustíme a před vaším příjezdem připravíme k pohodlnému odbavení.

Máte zájem o servis osobního vozu?

objednat do servisu

Jsme distributoři a prodejci pneumatik značek

distributor-01 distributor-02 distributor-03 distributor-04 distributor-05 distributor-06 distributor-07 distributor-08 distributor-09 distributor-10 distributor-11 distributor-12 distributor-13 distributor-14 distributor-15 distributor-16

Objednat do servisu

Neodkládejte péči o vaše vozidlo a objednejte se do jednoho ze tří servisů – jednoduše a rychle přímo přes web. Stačí si vybrat adresu, která vám nejvíc vyhovuje.

Plzeň
Koterovská

Koterovská 190
Objednat servis

Karlovy Vary
Drahovice

Sportovní 1
Objednat servis

Karlovy Vary
Bohatice

Fričova 27
Objednat servis
Služby osobní – pneucentrum.cz

Poptávka pneu

Využijte chytrý formulář a objednejte si na pár kliknutí pneumatiky, které vašemu vozu dokonale padnou.