Služby nákladní

Služby nákladní – pneucentrum.cz Služby nákladní – pneucentrum.cz

Pokud mají pneumatiky spolehlivě a dlouho sloužit, vyžadují náležitou péči. Víme o tom své, proto pro nákladní vozidla zajišťujeme celou řadu servisních služeb, díky kterým dosáhnete až o 50 % vyššího kilometrového výkonu.

Staráme se o pneumatiky a jejich komplexní správu. Stačí si vybrat z nabídky a objednat službu na pár kliknutí nebo nám zavolat.

Naši zákazníci také s oblibou využívají výhod Mobilního servisu, který provádíme přímo u nich – na parkovišti nebo na místě odstávky. Samostatně, efektivně a bez účasti řidiče.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem nebo dotazem, rádi vám vyjdeme maximálně vstříc.

Pneuservis

Výměna pneumatik

Pneumatiky nákladních vozidel nejen vyměníme, ale i správně nahustíme a zajistíme další potřebné úkony. Spolehněte se na odbornost a pečlivost, které jsou základem naší každodenní práce.

Oprava pneumatik

Odborně provedená oprava pneumatiky nebo duše zvyšuje jistotu a bezpečnost jízdy. Používáme pouze kvalitní opravné materiály, díky kterým zachováváme vlastnosti pneumatik.

Prořezávání

Prořezávání oživí původní dezén, a obnoví tak výkonnostní vlastnosti pneumatik (zvýší přilnavost a sníží valivý odpor). Vsaďte na postup doporučený výrobci a na naše profesionální provedení!

Permutace

Provedeme odbornou montáž stávající pneumatiky na jinou pozici nebo otočení na ráfku. Zajistíme tak zvýšení kilometrového výkonu a prodloužení životnosti až o 20 %.

Protektorování

Provedeme nanesení nového běhounu na pláště použitých pneumatik. Protektorování výrazně snižuje provozní náklady při zachování vysokých výkonnostních standardů a šetří životní prostředí.

Servisní zásahy 24/7

Naše zásahová služba je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnů a 365 dní v roce. Zajistíme řešení neočekávaných defektů, a předejdeme tak prostojům a dalším vážným důsledkům.

Komplexní správa

Přenechte nám správu celé flotily! Co tím získáte? Prodloužení životnosti pneumatik, snížení spotřeby paliva, zvýšení bezpečnosti řidičů a eliminaci nečekaných prostojů a dalších problémů.

Máte zájem o servis osobního vozu?

objednat do servisu

Jsme distributoři a prodejci pneumatik značek

distributor-01 distributor-02 distributor-03 distributor-04 distributor-05 distributor-06 distributor-07 distributor-08 distributor-09 distributor-10 distributor-11 distributor-12 distributor-13 distributor-14 distributor-15 distributor-16

Objednat do servisu

Neodkládejte péči o vaše vozidlo a objednejte se do jednoho ze tří servisů – jednoduše a rychle přímo přes web. Stačí si vybrat adresu, která vám nejvíc vyhovuje.

Plzeň
Koterovská

Koterovská 190
Objednat servis

Karlovy Vary
Drahovice

Sportovní 1
Objednat servis

Karlovy Vary
Bohatice

Fričova 27
Objednat servis

Poptávka pneu

Využijte chytrý formulář a objednejte si na pár kliknutí pneumatiky, které vašemu vozu dokonale padnou.