Servisní centrum

Servisní centrum Karlovy Vary Bohatice – pneucentrum.cz Pobočka Bohatice - Pneucentrum.cz

Karlovy Vary Bohatice,
Fričova 27

Pondělí: 7:30–17:00
Úterý: 7:30–17:00
Středa: 7:30–17:00
Čtvrtek: 7:30–17:00
Pátek: 7:30–17:00
Sobota: 8:00–12:00 (v sezóně)
Neděle: zavřeno
Objednat do servisu

Služby servisního centra

Osobní pneuservis

Spolehlivě se postaráme o pneumatiky osobního vozidla od kontroly přes opravu nebo přezutí až po vyvážení kol. Vsaďte na jistotu a bezpečí a svěřte pneumatiky spolehlivým profesionálům.

Uskladnění pneumatik

Uložíme vaše zimní nebo letní pneumatiky tak, aby neztrácely své vlastnosti. V našem Master hotelu je navíc zkontrolujeme, dohustíme a před vaším příjezdem připravíme k pohodlnému odbavení.

Autobaterie

Zkontrolujeme stav nabití a ujistíme se, že dobře funguje alternátor vozidla. Baterii vyměníme a potom provedeme kontrolu nabití. Buďte si jistí, že nastartujete vozidlo, kdykoliv potřebujete!

Brzdy

Bezchybné fungování brzd je naprostý základ bezpečné jízdy. Zajišťujeme kontrolu, servis i výměnu jednotlivých součástí brzdového systému. Dbejte na pravidelnou péči a zastavujte spolehlivě!

Klimatizace

Správné fungování klimatizačního systému vyžaduje pravidelnou údržbu. Zkontrolujeme těsnost, doplníme chladivo, provedeme dezinfekci a v případě potřeby vyměníme kabinový filtr.

Výměna oleje

Bezplatná kontrola hladiny oleje je pro nás samozřejmostí. Odborně vybereme nejvhodnější produkt a výměnu zaznamenáme do řídicí jednotky vozidla. Chraňte motor a prodlužte mu životnost!

Geometrie

Nastavíme úhly seřizovatelných částí, zavěsíme kola podle parametrů výrobce a zkontrolujeme dezén. Předcházejte zbytečnému opotřebení a vyšší spotřebě paliva, šetřete peníze i nervy!

Tažná zařízení

Provedeme montáž a servis jakéhokoliv typu tažného zařízení. Postaráme se o mechanické součásti i elektroinstalaci. Svěřte nám svoje vozidlo a spolehněte se na odbornou práci!

Příprava k STK

V servisním centru zajistíme spolehlivou přípravu vašeho vozidla na provedení zákonem vyžadované technické prohlídky (STK). Nechte tuhle starost nám, s radostí ji vyřešíme!

Servisní centrum Karlovy Vary Bohatice – pneucentrum.cz
Servisní centrum Karlovy Vary Bohatice – pneucentrum.cz
Servisní centrum Karlovy Vary Bohatice – pneucentrum.cz
Servisní centrum Karlovy Vary Bohatice – pneucentrum.cz

Poptávka pneu

Využijte chytrý formulář a objednejte si na pár kliknutí pneumatiky, které vašemu vozu dokonale padnou.

Jsme distributoři a prodejci pneumatik značek

distributor-01 distributor-02 distributor-03 distributor-04 distributor-05 distributor-06 distributor-07 distributor-08 distributor-09 distributor-10 distributor-11 distributor-12 distributor-13 distributor-14 distributor-15 distributor-16